Умови виникнення пожежі
Читать

Умови виникнення пожежі

Презентация на тему Умови виникнення пожежі к уроку ОБЖ

Презентация по слайдам:


Слайд #1

Умови виникнення пожежі

Слайд #2

Пожежа – це неконтрольоване горіння, що завдає значних матеріальних втрат, призводить до отруєння, травмувань, навіть загибелі живих істот.

Слайд #3

Види природних пожеж Ґрунтові Горіння торфовищ. Такі пожежі дуже важко загасити Низові Найпоширеніші. Виникають через недбале гасіння багать. Верхові Горять верхівки дерев. Полум'я поширюється дуже швидко. НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШІ!

Слайд #4

Трикутник вогню (умови горіння) Повітря Джерело запалювання Горючі матеріали

Слайд #5

Джерела запалювання: Сірник Запальничка Блискавка Збільшувальне скло Іскра Вогнище…

Слайд #6

Предмети та речовини можуть бути: Горючі Легкозаймисті Спалахують навіть від незначного нагрівання, невеликого джерела вогню, іскри. Негорючі Під дією вогню або високої температури не горять, не тліють, не обвуглюються. Важкозаймисті Загораються тільки від джерела сильного вогню.

Слайд #7

Правила безпечного вогнища Вогнище має бути захищене від вітру, влаштоване подалі від дерев. Місце для вогнища слід розчистити від сухої трави, моху; обкопати або викопати неглибоку яму, яка також захистить вогонь від вітру. Хмиз потрібно складати подалі від вогню. Не залишати багаття без нагляду Вогнище слід ретельно загасити.

Слайд #8

Щоб загасити полум'я можна: Засипати його землею або піском Залити водою

Слайд #9

Якщо пожежа низова: Перейдіть зону вогню проти вітру, закривши голову та обличчя верхнім одягом, краще вологою тканиною. Якщо загорівся одяг, слід зупинитися, впасти на землю та покачатися, щоб збити полум'я.

Слайд #10

Говорять: “ В першу хвилину для гасіння пожежі досить склянки води, у другу – потрібне відро, а в третю – не вистачить і цистерни. ”

Слайд #11

Бережіть ліс від пожежі! Ліс – це легені планети!