ESET Антивирус
Читать

ESET Антивирус

Презентация на тему ESET Антивирус к уроку по информатике

Презентация по слайдам:


Слайд #1

Слайд #2

Слайд #3

NOD32 NOD32 - антивірусний пакет, що випускається словацькою фірмою Eset. Перша версія була випущена в кінці 1987 року. Назва від початку розшифровувалось як Nemocnica na Okraji Disku («Лікарня на краю диска», перефраз назви популярного тоді в Чехословаччині телесеріалу «Лікарня на околиці міста»).

Слайд #4

NOD32 NOD32 - це комплексне антивірусне рішення для захисту в реальному часі. У Eset NOD32 використовується патентована технологія ThreatSense, призначена для виявлення нових виникаючих загроз в реальному часі шляхом аналізу виконуваних програм на наявність шкідливого коду, що дозволяє попереджати дії авторів шкідливих програм.

Слайд #5

Слайд #6

Антивірусна програма (антивірус) - будь-яка програма для виявлення комп'ютерних вірусів, а також небажаних (що вважаються шкідливими) програм взагалі і відновлення заражених (модифікованих) такими програмами файлів, а також для профілактики - запобігання зараження (модифікації) файлів або операційної системи шкідливим кодом.

Слайд #7

Антивірус ESET NOD32 - це комплексне рішення для забезпечення безпеки, що є результатом довгих зусиль, спрямованих на досягнення оптимального поєднання максимального ступеня захисту з мінімальним впливом на продуктивність комп'ютера. Сучасні технології, засновані на застосуванні штучного інтелекту, здатні протидіяти заражень вірусами, шпигунськими, троянськими, рекламними програмами, хробаками та іншими атаками з Інтернету без впливу на продуктивність комп'ютера і перерв у роботі.

Слайд #8

Основні можливості Антивірусу ESET NOD32 Захист комп'ютера • Антивірус - захист від вірусів і шпигунських програм • Захист файлової системи в режимі реального часу • Захист документів • Сканування файлів під час запуску • Сканування і блокування знімних носіїв • Система запобігання вторгнення на вузол (HIPS)

Слайд #9

2. Інтернет-захист і захист електронної пошти • Захист доступу до Інтернету • Активний режим для веб-браузерів • Управління URL-адресами • Захист поштового клієнта

Слайд #10

3. Службові програми • Журнал подій • Планувальник завдань • Карантин для заражених і підозрілих файлів • ESET SysInspector • ESET LiveGrid • ESET SysRescue

Слайд #11

Основні можливості NOD32 Проактивний захист - в основу роботи антивіруса ESET NOD32 покладена технологія ThreatSense . Ядро забезпечує лікування всіх заражених файлів , а також забезпечує проактивне виявлення погроз будь-якого виду . Захист комп'ютера досягається використанням як класичного методу сигнатурного детектування , так і використанням інтелектуальних технологій у поєднанні з методом евристичного виявлення. Висока швидкість роботи антивіруса - антивірус NOD32 розроблений таким чином , що при роботі надаємо мінімальне навантаження на вашу систему. Всі процеси сканування і детектування проходять в режимі реального часу непомітно для користувача.

Слайд #12

Захист від зовнішніх впливів - система Host Intrusion Prevention System захищає систему від зовнішніх впливів , які можуть вплинути на стабільну роботу системи . Система HIPS дозволяє ефективно блокувати і запобігати спробам зовнішнього вторгнення в систему. Це досягається завдяки використанню технологій мережевого фільтру і поведінкового аналізу . Простота і інтуїтивність використання - мінімум звернень до користувача (тільки у випадках , що вимагають участі) , зручний і зрозумілий інтерфейс програми робить антивірус NOD32 доброзичливим і зручним. Мінімальне навантаження - робота антивіруса ESET NOD32 не вимагає великих ресурсів комп'ютера. Це дозволяє використовувати якісний захист навіть на слабо потужних комп'ютерах початковій конфігурації.

Слайд #13

Слайд #14

НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИМИ НОВОВВЕДЕННЯМИ, РЕАЛІЗОВАНИМИ РОЗРОБНИКАМИ ЧЕТВЕРТОГО ПОКОЛІННЯ АНТИВІРУСНИХ РІШЕНЬ СІМЕЙСТВА ESET NOD32, Є: Розширене сканування архівів - дозволяє «просунутим» користувачам налаштувати параметри сканування архівних файлів (RAR, ZIP тощо), в тому числі, глибину сканування, максимальний час процедури і максимальний розмір файлу. Управління знімними носіями - дозволяє користувачеві? Блокувати доступ до знімних носіїв (USB-і CD - приводам), контролювати роботу відповідних пристроїв. Так, якщо доступ до пристрою відкритий, система автоматично просканує небезпечні файли на наявність загроз.

Слайд #15

Відстеження оновлень безпеки Windows - ESET NOD32 своєчасно подає сигнали користувачеві або адміністраторові у разі появи критичних оновлень для операційної системи. ESET SysInspector - утиліта , яка є невід'ємною частиною Антивірусу ESET NOD32 і ESET NOD32 Smart Security . Цей потужний діагностичний інструмент дозволяє швидко виявити приховані в системі руткіти без необхідності запуску повного сканування . З його допомогою контролюються зміни в операційній системі , реєстраційних даних додатків , налаштуваннях браузерів. Записи журналів роботи ESET SysInspector можуть , за бажанням користувача , передаватися фахівцям служб технічної підтримки і антивірусної лабораторії ESET для аналізу і надання своєчасної допомоги .

Слайд #16

ESET SysRescue - утиліта, яка дозволяє здійснити? Відновлення системи у разі пошкодження. Користувач може створити Власний диск «аварійного відновлення», завантажити комп'ютер з Цього диску, провести сканування системи і видалити шкідливі Програми. Руткіт - програма або набір програм для приховування слідів присутності зловмисника або шкідливої програми в системі.

Слайд #17

У антивірусі ESET NOD32 застосовані найсучасніші методи виявлення цих загроз , механізм виявлення небезпек розроблений компанією ESET для антивірусних продуктів власної розробки і носить ексклюзивний характер. З його допомогою антивірус здатний виявляти не тільки відомі види шкідливого програмного забезпечення , але і виявляти потенційно небезпечні загрози за допомогою свого механізму евристичного аналізу програмних процесів системи . У порівнянні з іншими найпоширенішими антивірусними продуктами ESET NOD32 Antivirus показує одні з найвищих показників виявлення вірусних загроз. Постійно оновлювана через інтернет база вірусів дозволяє вчасно виявляти самі останні загрози для програмного забезпечення користувача. При цьому особливо треба відзначити , що в порівнянні з іншими програмами подібного роду NOD32 споживає порівняно мало ресурсів захищається комп'ютера , і здатний без шкоди для продуктивності працювати навіть на відносно слабких конфігураціях комп'ютерного « заліза» .