условия конкурса
Читать

условия конкурса

Презентация на тему условия конкурса к уроку по английскому языку

Презентация по слайдам:


Слайд #1

Увага, конкурс!!! Прочитав – розкажи !!!

Слайд #2

Крок 1 Якщо ти учень вінницької школи, ще не перейшов до 7 класу, любиш читати – ПРИЙМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ!!! ЯК? Дізнайся далі ТИСНИ

Слайд #3

Крок 2 Читай цікаві книги, які можна знайти в бібліотеці твоєї школи, публічних бібліотеках міста, адреси яких можна дізнатися тут, або в електронних онлайн-бібліотеках (наприклад, тут) ЩО ДАЛІ?

Слайд #4

Крок 3 Реєструйся для участі у конкурсі ось тут Як? Дізнайся у бібліотекаря своєї школи ЩО ДАЛІ?

Слайд #5

Крок 4 Пиши відгук на книгу, яка тобі найбільше сподобалась (а може, й не на одну) ЯК? Ось тут поради ЩО ДАЛІ?

Слайд #6

Крок 5 Принеси на флешці набраний на комп'ютері текст відгуку та надай його своєму шкільному бібліотекарю для розміщення на сайті для голосування ЩО ДАЛІ?

Слайд #7

Крок 6 Час від часу заходь ось сюди, щоб подивитися, чи розміщено твій відгук та як йде голосування ЩО ДАЛІ?

Слайд #8

Крок 7 Дочекайся результатів конкурсу, які згодом з'являться тут Твоє ім'я в є числі переможців? Вітаємо!!! Дізнайся у бібліотекаря про нагородження!

Слайд #9

Поради до написання відгуку Обов’язково зазнач назву твору та його автора. За бажанням можна коротко розповісти про автора, вказавши, які ще твори він написав, які з них ти прочитав тощо. Дуже стисло розкажи, про що йдеться у творі, відгук на який пишеш. Не треба детально переказувати книгу! Напиши, що найбільше тобі запам’яталося у творі, що зворушило та чому. Які герої сподобалися, а які ні. Зазнач, які висновки ти зробив, прочитавши твір. Чому навчила тебе нова книга, у чому ти згоден з автором, а з чим можна посперечатися. Чи радиш ти іншим читати цю книгу, кому саме (можливо, лише дівчаткам або учням середніх класів тощо). Якщо знаєш, де можна почитати цю книгу онлайн, надай посилання. Якщо знаєш, де можна отримати інформацію онлайн про автора книги, надай посилання.