Дон Кіхот
Читать

Дон Кіхот

Презентация на тему Дон Кіхот к уроку по педагогике

Презентация по слайдам:


Слайд #1

Урок на тему: Мандри Дон Кіхота у пошуках справедливості

Слайд #2

… Скільки ще зла треба знищити, скільки беззаконня скасувати, скільки сваволі спинити,скільки помилок виправити, скільки повинностей виконати! М.Сервантес

Слайд #3

У мене ясна мета – всім зробити добро і нікому не заподіяти лиха. І за це я … заслуговую осуду? М.Булгаков

Слайд #4

Вікторина «Хто найуважніший?» В якій місцевості проживав Дон Кіхот? Скільки людей окрім нього самого жили в домі Дон Кіхота? Скільки років було Дон Кіхоту? З чого був зроблений шолом головного героя? Скільки днів думав над тим, як назвати коня? Що означає прізвисько коня Росинант? Як звали даму серця Дон Кіхота? Хто висвятив героя на рицаря? Чому корчмар виконав усі прохання Дон Кіхота? Хто такий Андрес? Ким вважав Дон Кіхот вітряки? Яку мету поставив герой, вирушаючи в мандри?

Слайд #5

Риси характеру Людяний Справедливий Чуйний Наївний Довірливий Благородний Готовий на самопожертву Сміливий Рішучий Дивакуватий Позбавлений почуття здорового глузду

Слайд #6

Усне словесне малювання Яким ви уявляєте собі Дон Кіхота під час цього бою?

Слайд #7

Пікассо, Доре «Дон Кіхот змагається з вітряками». Яким Дон Кіхот зображений на ілюстраціях? Чи співпадає ваше бачення з зображуваним на ілюстраціях? У чому, на вашу думку, полягає майстерність художника?

Слайд #8

Воювати з вітряками – безглуздо витрачати час і сили на подолання неіснуючих перешкод або небезпек; займатися безнадійною справою.

Слайд #9

Воістину, засліплено – безоко, Воістину, завзяття із завзять – Хотіть життя, брутальне і жорстоке, Одним лунким девізом розв’язать. О.Ольжич «Дон Кіхот»

Слайд #10

Прийом «Незакінчене речення» Вчинки Дон Кіхота безглузді, але …

Слайд #11

Домашнє завдання Підготувати цитатний матеріал до образу Дон Кіхота та Санчо Панси. Намалювати ілюстрації до твору (скласти кросворд до роману). Навчитися виразно читати епізоди, які найбільше сподобалися (вразили, запам’яталися). Пояснити свій вибір.


×