международные проекты
Презентация на тему международные проекты к уроку по английскому языку
Презентация по слайдам:
Слайд #1
Міжнародні проекти як засіб формування та розвитку особистості нової генерації Місія кожного вчителя це формування та розвиток особистості дитини, яка у майбутньому з честю та гідністю буде певно крокувати по життю, з певним багажем знань, вмінь, навичок, з певним набором компетенцій, та буде гордо називати себе громадянином України та світу.
Слайд #2
Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Існують різні форми та методи щодо головної місії вчителя (формування та розвитку особистості), але наша школа має певний досвід у напрямку міжнародного співробітництва та участі у міжнародних проектах. Наша школа має статус спеціалізованої школи з 2011 року. Але, щоб отримати цей статус ще у далекому 1989 році адміністрація школа почала робити маленькі шаги у напрямку створення іміджу школи, який ми маємо зараз.
Слайд #3
15 років тому – а саме у 2002 році ми зробили перший, але результативний крок – наші учні стали учасниками та переможцями програми міжнародного проекту FLEX. Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині. На сьогодні ми маємо 15 переможців цієї програми
Слайд #4
На сьогодні ми маємо 15 переможців цієї програми.
Слайд #5
Протягом 6 років, з 2006 року, ми плідно співпрацювали з волонтерами Корпусу Миру , але нажаль на сьогодні у зв'язку з ситуацією, яка склалася у нашому регіоні цей напрямок у стадії заморозки.
Слайд #6
Перелік міжнародних проектів дуже великий – це і проект міжнародного обміну «Історія одного в'язня», телеміст «Костянтинівка-Балтімор. Чи легко бути підлітком?», освітній проект «Навчання у Американському університеті в Болгарії», українсько-американський проект “Connecting Countries Through a Book». Але ми не стоїмо на місці і йдемо далі.
Слайд #7
Так у 2016 році ми залучилися до міжнародного проекту «GoCamps» та маємо певні досягнення, про які трохи пізніше вам розкажуть та у травні цього року наша школа стала учасником та переможцем Литовсько-українського проекту «На шляху до змін». Литовсько-українській проект, який фінансується Фондом співробітництва з розвитку та підтримки демократії при Міністерстві закордонних справ Литовки надав змогу щодо спрямування наших зусилль на подальше здійснення позитивних змін в освітньому середовищі з урахуванням досвіду й практики європейських країн, поширення ідей активного громадянства та підтримки нашого бажання ініціювати позитивні зміни у школі.
Слайд #8
Знайомство та ярмарок шкіл Так у перший день нашого проекту ми мали можливість познайомитися один з одним; розповісти про себе, про школу, поділитися досвідом школи, проблемами, планами на майбутнє.
Слайд #9
Семінари та тренінги Різноманітні семінари та цікаві тренінги щодо змін в сфері навчання; мотивації учнів; розвитку креативності та критичного мислення; розвитку соціально-емоціанальних компетенцій створювали дух єдиної команди та особистого зростання
Слайд #10
Зустріч на офіційному рівні Були офіційні зустрічі з парламентарієм, колишнім Міністром освіти Литви Гінтарасом Степонавічюсом у Сеймі (Верховна Рада) та заступником міністра закордонних справ Литви у Міністерстві.
Слайд #11
Візит до Литовських шкіл Ярким моментом залишиться візит до Литовських шкіл. Сердечне привітання, щира розмова, екскурсія по школі, відвідування уроків – все це і не тільки назавжди збережеться у наших душах.
Слайд #12
Розважальні заходи Був час працювати, але був час й відпочивати – екскурсія Вільнюсом, відвідування замку в Тракаї, виготовлення кибинів – великі вареники з м’ясом, відвідування кімнати ілюзій.
Слайд #13
Відкрите спілкування Ніяка робота не може існувати без результату. Наша робота це сукупність зусиль, старань, бажань, які показують, що наші учні зорієнтовані на життєвий успіх – вони впевнені в собі та в своїх силах; ми бачимо що зростає рівень активності наших дітей – цьому сприяє і знайомство з різними людьми, з їх менталітетом, і знайомство з культурою, звичаями, традиціями нових країн; розвивається здатність учнів до самокритики, підвищується самооцінка – вони можуть аналізувати та рефлектувати; ми – педагоги реалізуємо потребу у творчому самовиявленні; спілкування дітей, педагогів, батьків стає відкритим, щирим та плідним.