Аудандық семинарда өткізілген ашық сабақ. Открытый урок
Читать

Аудандық семинарда өткізілген ашық сабақ. Открытый урок

Cкачать презентацию: Аудандық семинарда өткізілген ашық сабақ. Открытый урок

    Ничего не найдено.
Click here to cancel reply.

Презентация по слайдам:


Слайд #1

Тиімді есептеу
2 “Ә” сыныбы
Сынып мұғалімі:Сагимова Ж

Слайд #2


Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
2.4.1.1. Жылдам есептеу үшін қосу және көбейтудің қасиеттерін қолдану

Слайд #3


Сабақтың мақсаттары:

Барлық оқушылар: Ақпарат көздері арқылы өрнектердегі амалдардың орындалу тәртібін түсіндіріп меңгереді.
Көптеген оқушылар: Өрнектердегі амалдардың орындалу тәртібін ауызша дұрыс айтуын, өрнектерді жазбаша дұрыс есептеуін қалыптастырады.
Кейбір оқушылар: Өз әрекетін бақылайды, салыстырады, үйренгенін өмірде қолдана біледі.

Слайд #4


Бағалау критерийлері:
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Тілдік мақсат: О дыбысы мен әрпі.
Құндылықтарды дарыту:
 Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу..
Пәнаралық байланыстар: Дүниетану пәні: өмір қауіпсіздігі, жол ережесін сақтау.


 

Слайд #5

І.Ұйымдастыру
Сынып оқушыларын
3 топқа бөлу

Слайд #6

Қол ұстасып бәріміз,
Жылылықты сезейік.
Шуақ шашқан күндей боп,
Күлімсіреп жүрейік!
-Балалар, бүгінгі сабағымызға сәттілік, өзімізге сәттілік!


Ұйымдастыру кезеңі
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Слайд #7

Бір, екі, үш,
Сынып іші тып-тыныш.
Жалқаулықты тастаймыз,
Сабақты біз бастаймыз. 

Слайд #8

Қызығушылықты ояту
Жұмбақты шеш.
«Допта » бармын,
«Жолда » бармын,
«Түнде » жоқпын.
Мен сонда қандай дыбыспын?
-«Оо» әрпі мен дыбысы
Бағалау:    Мадақтау.


Слайд #9



Балалар, сонымен бүгін қандай әріп өтеді екенбіз?
– Оо әрпі мен дыбысы.
1-тапсырма. Оо дыбысын өз үйіне орналастыр.
– Оо дыбысын қандай  үйге орналастырамыз?
–  Қызыл үйге ме, әлде көк үйге ме?
–  Дәлелдейміз.
–  Балалар, О дыбысы кездесетін сөздерді айтып көрейікші.
(О дыбысы кездесетін сөздерді айтқызып, буынға бөліп, дыбыстық талдау жасату).

Слайд #10

1-тапсырма «Мен фотоаппаратпын» әдісі (МК;Ө;Т)
-Берілген сөздерді хормен оқу, жекелей оқу.
ор ол он
О рал о лар о ра

 О рал, ал. Арал тарт.

Анар он ора.

Слайд #11

Дескриптор:
-Берілген сөздерді хормен оқиды, жекелей оқиды.
-Бір сөзге сөйлем құрап айтады.
Кері байланыс: «Арқа қағу» әдісі

Слайд #12

2-тапсырма. «Өткенге шолу» топтық жұмыс
1 топ. А дыбысынан басталатын сөздерді
2 топ. Н дыбысынан басталатын сөздерді
3 топ. Р дыбысынан басталатын сөздерді тауып жапсыру.
Бағалау: киіз үй суреттері
Кері байланыс: От шашу

Слайд #13

3.Мәтін желісі бойынша
сахналық қойылым

Слайд #14

Сергіту:
Келген қонақтарды ұстаздар мерекесімен құттықтап, гүл ұсыну. Өлең шумақтарын айту.
Жаңа тақырып.
Балалар, бүгін сендер сабаққа келгенде қандай көлікпен келдіңдер?
Тыңдалым. Аудиожазба. 43 сабақ
Мерей мен Әлидің әңгімесін тыңдау.
Сурет бойынша әңгімелету. Топпен жұмыс
1-сурет. Мен жаяу жүремін.
2-сурет. Аялдамадан автобусқа мінемін.
3-сурет. Сонан соң метроға түсемін.
4-сурет.Уақытында мектебіме де жетемін.
 

Слайд #15

4.Мектепке баратын жолдағы кедергілер.

Слайд #16


Азық-түлік дүкені сатушысының тапсырмасы:
 

Слайд #17

Ауылдық аурухана.
Дәрігердің тапсырмасы:

Слайд #18

Дәріхана сатушысының тапсырмасы:

Слайд #19

Міне, мектебімізге де келіп жеттік!

Слайд #20

КӨКТЕМ
СӘНІ
7.ТОПТАСТЫРУ
Балалар осы сауат ашу пәнінен не үйренеміз?
5. «Шаңырақ» әдісі.
Балалар сұраққа дұрыс жауап бере отырып,киіз үйдің шаңырағын құрамыз.
1.Р дыбысы дауыссыз дыбыс (иә)
2.Дауысты дыбыстар 3-ке бөлінеді. (жоқ)
3. А дыбысы дауысты (иә)
4. Әріптерді естиміз,айтамыз. (жоқ)
5.Анар сөзінде р дыбысы ортасында кездеседі. (жоқ)
6.Сөздер буынға бөлінеді. (иә) 7.Дыбыстарды айтамыз,естиміз. (иә)

Слайд #21

Дескриптор:
-Берілген сұрақтардың дұрыстығын анықтайды.
-Сұрақтарға дұрыс жауап береді.
Кері байланыс:
Бағалау: «Басбармақ» әдісі

Слайд #22

.
Назарларыңызға рахмет!